Aquapark „Morska Odyseja”

 

Świat relaksu i wodnych szaleństw zaprasza… 

Każdego dnia, o każdej porze roku czeka na Państwa miejsce, w którym dorośli mogą poddać się kojącemu działaniu wody, a dzieci oddać się beztroskiej zabawie w basenie lub wodnej rynnie. Tym miejscem jest właśnie Kompleks Basenów ,,Morska Odyseja” przy Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk w urokliwym Kołobrzegu, w którym każdy znajdzie swój sposób na przyjemne spędzenie czasu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
  • Basen pływacki o wymiarach 25 m x 12,5 m oraz głębokości od 1,20 m do 1,80 m, podświetlany.
  • Basen solankowy o powierzchni 55 m2 i głębokości od 0,90 do 1,20 m z gejzerami i kaskadą.
  • Jaccuzi na 6 i 10 osób z widokiem na morze
  • Zjeżdzalnia wodna o długości 60 m
Świat saun:
  • sauna fińska,
  • łaźnia parowa,
  • sauna na podczerwień.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z Naszą ofertą przygotowaną zarówno dla Gości Sanatorium, jak i dla każdego, kto zapragnie Nas odwiedzić i skorzystać z Naszych usług. Przygotowaliśmy dla Państwa oferty karnetowe, a także Karty Klubowe dla Stałych Klientów.

Dla zapominalskich lub potrzebujących ,,czegoś” nowego zapewniliśmy również Sklepik z akcesoriami basenowymi. 

 Komunikat zbiorczy o stanie jakości wody. 

 

 

Kontrastowa kąpiel stóp - metoda Kneippa

Jest to zmienna kapiel stóp: raz w zimnej, raz w ciepłej wodzie. Należy do kąpieli częściowych. 
Korzysta się z dwóch małych, płytkich baseników– jednego z ciepłą wodą o temperaturze (40° - 46° - 50°C), drugiego z wodą zimną (10° - 16°C). Dna baseników wykonane zostało z kamyków, które delikatnie masują stopy. Zabieg polega na chodzeniu przez około 1 minutę po basenie na przemian, raz w wodzie ciepłej, raz zimnej. Czynność należy powtórzyć około 6 - 10 razy. 
Zabieg stosuje się na bóle głowy, migrenę, anomalie wegetatywne, anomalie obiegu krwi (zimne nogi). Jest to wyśmienita gimnastyka żylna w przypadku rozpoczynających się zwyrodnień. Kąpiel Kneippa pomaga w rozluźnieniu stawów nóg i stosowana jest również po różnego rodzaju urazach. Wzmacnia się dodatkowo układ odpornościowy i układ krążenia. Zimna woda dodaje siły i energii, zaś ciepła uspokaja organizm.
Czas trwania: około 15 minut.

Zapraszamy!

Relaks Dla Dwojga
2017
Klasyczny Pakiet Kuracyjny
2017
Sylwester FIRST MINUTE!
2017